5  מהלכים שיווקיים שכל עסק חייב להכיר

רוצים להשיג עוד לקוחות שיכירו את העסק שלכם וגם יבצעו ממנו רכישות? נשמח לשתף אתכם בכמה דרכים דיגיטליות שיעזרו לכם להשיג את המטרה. מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

כיום, הזמנים השתנו שכן חלק גדול מהמסחר בעולם מבוצע באינטרנט. כל עסק יכול לשווק את עצמו באמצעות פלטפורמות דיגיטליות שונות ובהתאם לכך לייצר פעילות שיווקית בעלויות משתלמות לגמרי. הנה מספר דרכים לעשות שיעזרו לכם להצליח בכל הקשור לתהליכי השיווק של העסק.

מס' 1 - להקים אתר אינטרנט


עסק ללא אתר ברשת הוא עסק שכאילו לא קיים. מומלץ מאוד להשקיע באתר אינטרנט, הדבר יעזור לכם להגדיל את החשיפה שלכם ללקוחות חדשים. כיום יש פלטפורמות מתקדמות המציעות הקמת אתר ללא צורך במתכנת או במעצב גרפי. העזרו בהן ובנו לכם אתר אינטרנט.

מס' 2 - לפרסם תוכן איכותי


פרסמו מאמרים איכותיים על המוצרים והשירותים שאתם מציעים. פרסמו אותם בבלוג שנמצא באתר האינטרנט שיש לכם. את אותם התכנים, תוכלו גם להפיץ ברשתות החברתיות וכך תוכלו לבסס את המעמד שלכם כמובילים בתחום ואף לבלוט מול המתחרים. 

מס' 3 - לצור קהילה


עליכם להכניס את המותג שלכם לכמה שיותר שיחות בערוצי אונליין ואופליין. כמו כן, עליכם גם לצור קשר רגשי בין המותג ללקוחות שלו. הדבר יכול לעזור בכך שאותם לקוחות יבחרו לרכוש מכם שוב ושוב ובעצם יהיו נאמנים למותג שלכם. אפשר לצור קהילה סביב המותג באמצעות קיום אירועים שיהיו אך ורק לחברי הקהילה, הקמה של קבוצת פייסבוק סודית עם מבצעים לחברי הקהילה, הקמה של קבוצת וואטסאפ עם עדכונים ומבצעים, הקמה של מועדון לקוחות ועוד.

מס' 4 - להפגין נוכחות בקבוצות דיון ופורומים


הידעתם שחלק משמעותי מקהל הלקוחות שלכם עשוי להיות בקבוצות בפייסבוק? על כן, במידה ותפגינו נוכחות בקבוצות הללו, תוכלו לצור מוניטין של גורמים מקצועיים שמבינים בתחום. כמובן שימו לב שגם אם אתם משווקים את המוצרים שלכם באותן קבוצות, השיווק לא צריך להיות מוגזם שכן הוא עשוי לעורר התנגדות מצד הלקוחות. 

מס' 5 - להעזר במובילי דעה בתחום הרלוונטי לעסק


אם משווקים ברשתות החברתיות, מומלץ להיעזר במובילי דעה או משפיני רשת. יש להם קהל עוקבים גדול ובמידה ותתקשרו איתם, תוכלו לשווק את המוצרים והשירותים שלכם להמון גולשים. מה שצריך לעשות הוא לאתר את אותם מובילי דעה ולשלוח להם הודעה פרטית (לפרופיל ברשת החברתית או הודעה במייל) ואפילו לשלוח ישירות אליהם את המוצר שלכם. שימו לב שמובילי דעה שיש להם קהל עוקבים גדול, ידרשו מכם כסף על פרסום המוצרים אבל אם מדובר על מובילי דעה שיש להם קהל עוקבים קטן, הרי שהם יסתפקו בקבלת המוצר בחינם ויפרגנו לו ללא כל תשלום נוסף מצידכם.

 

המאמר באדיבות https://simplyclub.co.il/ - המציעה כלים מתקדמים להקמה וניהול מועדוני לקוחות.

 

שיתוף:

Related Posts