המדריך לבחירת מתנות לעובדים

אנחנו אוהבים את העובדים שלנו ורוצים להשקיע בהם, לא בכדי. העובדים שלנו הם מנגנון הצמיחה של העסק שלנו, הם מה שהופך את החלומות שלנו למציאות. לכן, לא מפתיע הרצון שלנו להעניק להם שי קטן, פריט נחמד שישמש אותם בכל מקום.

האמת היא שבחירה של מתנות עבור העובדים שלכם לא צריכה להיות רק בחירה של פריטים אקראיים. אתם יכולים בהחלט למנף את ההזדמנות הזו ולהכניס את שם המותג שלכם לתוך הפריטים הללו. כך אתם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר אותה תוכלו להשיג. מצד אחד העובדים שלכם יהנו מתיקים מעוצבים ומהצד השני, אתם תהנו מאנשים שישאו את שם המותג שלכם לאן שילכו.

אל תשכחו כי פעמים רבות אותם פריטים לא נשארים בידי העובדים בלבד. אלא הם הולכים לילדים שלהם, עוברים לבני הזוג שלהם וכן הלאה, כך ששם המותג עלול להגיע למקומות מפתיעים עליהם לא חשבתם כלל.

אז איך בוחרים מתנות לעובדים?


בחירה של מוצרי פרסום עלולה לא פעם להביא לרתיעה, הרי מי אוהב את התחושה כאילו 'דוחפים לו פרסומות' אבל, דעו כי עצם הבחירה של מוצרי פרסום ממש לא צריכה לבוא על חשבון המוצר עצמו.

אצלנו, אצל Cool Media תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים, מהם העובדים שלכם יהנו מאוד עוד אתם נהנים מהיתרונות של אותם מוצרים ממש בתור מוצרי פרסום.

כאשר אנחנו ניגשים לתהליך של הפיכת פריטים אלו ואחרים והפיכתם למה שנקרא 'מוצרי פרסום' אנחנו תמיד ממליצים לבחור יותר ממוצר אחד. המטרה היא להציע לעובדים כמה מוצרים שונים מהם העובדים יצטרכו לבחור בטוב ביותר עבורם. באופן כזה תוכלו להבטיח כי העובדים שלכם ירגישו שהשקעתם בהם, שהם קיבלו את מה שרצו, מה שכמובן יעודד אותם להשתמש במוצר, הרי זה מה שהעובדים עצמם חשבו שישמחו לקבל.

מה התחומים בהם ניתן למצוא מוצרי פרסום


אנחנו ב- Cool Media יכולים להציע לכם מוצרי פרסום בתחומים הבאים:

-        מוצרי טקסטיל ממותקים:  מכובעים ותיקים ועד לתיקי רחצה מיוחדים לבריכה, רצועות למזוודה ומגבות ממותגות.

-        מוצרי ספורט:  מטקות, שולחנות כדורגל, מתקן כדורסל ועוד, האמינו לנו, אין עובד עם ילדים שלא ישמח לקבל משהו מהפריטים הללו.

-        מוצרים לרכב:  עצי ריח או אולי כיסוי להגה.

-        מוצרי פרסום למשרד: כי כולנו צריכים אוגדן לפתקים קטנים וכמה עטים.

-        מתנות לחגים:  כלי בית, אביזרים מיוחדים לקראת חגי ישראל וכן הלאה.

כך אתם יכולים להיות רגועים, לתת לעובדים שלכם לבחור בין שלל מוצרי פרסום שונים מה שיבטיח כי הבחירה, היא הבחירה של העובד, תתברר נכונה תמיד.

אנחנו, כאן ב- Cool Media  מחכים לכם עם שלל רעיונות לקידום בית העסק שלכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר. 

שיתוף:

Related Posts